KVH Tracphone V30 deniz tipi VSAT sistemi

KVH Tracphone V30 deniz tipi VSAT sistemi

Normalde gördüğünüz, uydu anteniyle süslenmiş olanlardan daha küçük tekneleri hedefleyen yeni TracPhone V30 piyasanın en küçük, en hafif ve en az güç tüketen deniz tipi VSAT sistemi olarak tanımlanıyor. Modelin ultra kompakt 37cm anteni sadece 10,6kg ağırlıkta bir dom içinde bulunuyor.

Küçük boyutlarına karşın, ünite yüksek bağlantı hızı, düşük güç tüketimi ve dünya çapında internet erişimi sunuyor. 10-30V arası DC beslemeli (böylece sahil elektriği veya jeneratöre gerek bırakmayan) anten tek bir COAX kabloyla bir Kompakt Güverte Altı Kontrol ünitesine bağlanıyor.

KVH, 6/2Mbps (indirme/yükleme) seviyesine kadar süratler ve KVH tarafından geliştirilmiş bir VoIP servisi bulunduğunu belirtiyor. Gelişmiş ağ seviyesinde güvenlik duvarı içeren yüksek seviyeli bir Siber Güvenlik Programı iletişimin özel kalmasını sağlıyor ve dünya çapında ölçülebilir, sınırsız kullanım planları seçebiliyorsunuz. Esnek Kullanım süresi planları aylık 69 Euro’dan başlarken sınırsız veri planları aylık 109 Euro fiyatla alınabiliyor.

İletişim: alestavira.com