Linssen Grand Sturdy 35.0

Linssen Grand Sturdy 35.0

Linssen Grand Sturdy 35.0

En az önceki modelleri kadar zarif bir tekne olan Linssen Grand Sturdy 35.0, tersanenin maliyet konusuna yeni yaklaşımı Hollandalı inşa kalitesinin daha geniş kitlelerle buluşacağı anlamına geliyor.

Dışarıdan bakıldığında pek öyle gözükmese de, Linssen Grand Sturdy 35.0 Sedan, Linssen serisinin en yeni modeli. Yeni Dot Zero ürününün amacı Linssen’in yüksek kaliteli sac gezi tekneleriyle meşhur ürünlerini biraz daha rekabetçi bir fiyatla sunmak. Yeni modelin önceki Linssen’lerden çok radikal bir farkı yok, diğer yandan başarılı olan bir markayı değiştirmenin anlamı da yok.

GS 35.0 tam bir sayfiye evi: Evinizden uzaktayken kendinizi evinizde hissettiren, bir çifti iki üç hafta konfor içinde ağırlayacak bir tekne. 35.0 Sedan ya da Aft Cabin varyasyonlarıyla sunuluyor, biz de bu yeni serinin fiyat açısından en makul fiyatlı olanı Sedan’la seyre çıkmayı tercih ettik. Teknenin iki versiyonu da baştaki mutfaktan itibaren birbiriyle aynı, ancak AC’de Sedan’ın korunaklı havuzluğunun yerini çift kişilik banyolu kamara alıyor. İhtiyacınızın uyuyabileceğiniz bir kamara mı, yoksa tek seviyede bir yaşam alanı mı olduğuna bağlı olarak iki güverte yerleşimi olması karar vermeyi kolaylaştırıyor, son zamanlarda AC ile Sedan versiyonlarının satış oranlarının 75/25’ten 65/35’e gelmesiyse manidar.

Geniş iç yaşam alanları

Teknenin Sedan formu çok şık; krem rengi gövdesi, geniş pruvası ve teknenin çevresini bir gerdanlık gibi saran halat korumayla geleneksel ışıltısını koruyor. Görünüş esas alındığında Sedan daha hoş duruyor. AC’nin bebek arabası tentesi gibi duran tentelerden kaçınılmış.

Linssen Grand Sturdy 35.0 SalonMürettebat tarafından kullanılması son derece kolay bir tekne; geniş yan güverteleri ve bolca tutamağıyla yılın her zamanında konfor ve güvnlik sağlayacaktır. Kullanışlılığın ön planda tutulduğu teknede kışın ısıtıcıyı açıp piknik yapabilir, ya da yazın daha sıcak günlerinde havuzluk kapılarını ve opsiyonel manüel sunroof’u açabilirsiniz. Eğer daha uzun seyirleri tercih ediyorsanız 35.0 buna da uygun. Boyutlarından beklenmeyecek kadar geniş güverte ambar alanı sunuyor; oturma gruplarının altında görmeye alışkın olduğumuz dolaplar ve havuzluktaki kocaman lazaretin yanı sıra salonun altında otomatik ışıklandırmalı, alet takımlarını ve malzemeleri muhafaza etmek için bölmeleri olan harika bir kuru muhafaza bölümü var.

Bu tip teknelerde mutfaklar çok gösterişli değildir, dolayısıyla üç gözlü bir ocak ve arzu edilirse bir fırın koyabilecek tesisat sunulmuş. Arzu edilirse fırın sonradan eklenebiliyor. Burada da bolca saklama alanı bulunuyor, dümen koltuğunun altındaki dolap bile baharatların yerleştirilebileceği şekilde düzenlenmiş.

Linssen Grand Sturdy 35.0 - Teknik Özellikleri

Linssen Grand Sturdy 35.0 test yazısının devamını Aralık 2017 sayımızda okuyabilirsiniz.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.