Denizleri uçarak keşfedin

Denizleri uçarak keşfedin

Lujo Hotel bodrum deniz uçağı hizmeti veriyorLujo Hotel Bodrum yeni sezonda hizmetleri arasına deniz uçağı da ekledi. Kültür turu rotaları da düzenlenecek deniz uçağı, Bodrum ve çevresinde ulaşım amaçlı da kullanılabilecek.

Lujo Hotel Bodrum yeni sezonda hizmetleri arasına eklediği deniz uçağıyla yerli ve yabancı misafirlerin ilgisini çekecek kültür turu rotaları düzenlenecek. Lujo, “Sanat ve keyif” konseptine uygun olarak Bodrum içi transferleri bile daha keyifli kılmak için deniz uçağını da bir transfer seçeneği olarak sunmaya başlıyor.

Bodrum’un en yeşil koylarından biri olan Güvercinlik’te yer alan Lujo Hotel, Bodrum/Milas Havaalanı’na sadece 15 dakika mesafede bulunuyor. Geçtiğimiz sezonlarda Lujo’nun hizmetleri arasında yer alan helikopter, motoryat, katamaran veya VIP transfer araçlarına ek olarak sunulan deniz uçağı ile artık Lujo misafirleri Yalıkavak Marina da dahil olmak üzere pek çok noktaya “havalı” bir şekilde ulaşabilecek.

Farklı rotalara turlar

Deniz uçağının planlanan rotalarının arasında Türkiye’nin tarihi güzelliklerini görmek isteyenler için Efes, yamaç paraşütü benzeri maceralar yaşamak isteyenler için Ölüdeniz, günlerini biraz daha farklı geçirmek isteyenler için Çeşme gibi birçok seçenek bulunuyor. Yarım gün ile tam gün arasında değişen tur seçenekleri sunulacak.

Lujo Hotel Bodrum, Mykonos’un eğlence hayatını merak eden misafirleri veya Santorini, Kos, Rodos gibi Yunan Adalarını keşfetmek isteyenler için deniz uçağı ile çift yön seyahat rotalarına hizmetleri arasında yer veriyor. Ayrıntılı bilgi için www.lujohotel.com