Technohull Alpha 50

Technohull Alpha 50

Technohull’ın yeni amiral gemisi, Yunan markasının sadık tutkunlarının tüm isteklerini karşılamayı hedefliyor. Basamaklı gövdeli, olağanüstü güçlü, hızlı ve dalga parçalayıcı performans RIB’lerin köklü üreticisi olan markanın Alpha 50 modeli gerçek bir spor makinesi. Technohull Alpha 50’yi isterseniz iki içten takma makineyle seçebiliyorsunuz, ancak alıcıların çoğunun performans sınırını 90 knot noktasına yükseltmek için ikiden beşe kadar dıştan takma makineyi alabilecek kıçaynanın avantajını kullanması bekleniyor.

Bunun keyfini sonuna kadar çıkarabilmeniz için açılı ön camın gerisinde üçlü iki sıra darbe sönümleyici koltuk yanında zarif ve aerodinamik bir hard-top ve alışılmamış yarı doğru dalga yarıcı bir baş bodoslama var. Cömert dümen istasyonu kamaranın geniş çift kişilik yatağına kolay erişim anlamına geliyor ve ayrı duş ve WC bölmesine konsolun yanındaki pantograf bir kapıdan sağlanıyor.

Ancak baş güvertenin güneşlenme minderi altında ikinci bir kamara seçeneği de mevcut Buna karşın farklı yerleşim opsiyonlarıyla gelen geniş bir kıç havuzluk da dahil çok büyük güverte alanları sunmayı da başarıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER


TAM BOY 14,95m (49ft 1in)
EN 4,72m (15ft 6in)
MAKİNELER Çift 435hp içten takmalardan 5’li 500hp dıştan takmalara farklı seçenekler
MAKSİMUM SÜRAT 87 knot
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM bodrummarinegroup.com