Tiwal 3R’e iki ödül

Tiwal 3R’e iki ödül

Tiwal’in en yeni modeli Tiwal 3R, 2023’e Sailing World ve Sail Magazine dergilerinin verdiği ödüllerle giriş yaptı.

Her yaştan ve her seviyeden yelkenci için eğlenceli ve kolay kullanım sunan Tiwal şişme yelkenliler beğeni toplamaya devam ediyor. Tiwal’in en yeni modeli Tiwal 3R, 2023’e iki yeni ödülle giriş yaptı. Amerikan dergisi Sailing World “Boat of the Year 2023” jürisi, yeni Tiwal 3R’yi inceledi. Testi başarıyla geçen model, 2023’ün en iyi teknesi seçildi. Modelin yüksek performansına ikna olan Sailing World jürisi, “Ağırlığımı doğru yere verdiğimde tekne hızlandı. Hızlıdan daha hızlı.” yorumlarında bulundu.

ABD’nin en önemli yelken dergilerinden Sail Magazine, uzun değerlendirmeler sonucunda Tiwal 3R’nin 2023’ün en iyi 10 yelkenlisi (SAIL Top 10 Best Boats for 2023) arasında seçildiğini duyurdu. Sail Magazine jürisi, model için “Piyasadaki en iyi tasarlanmış, en sportif ve en eğlenceli tekne olduğunu” yorumunu yaptı.

Tival 3R, 6,2 m2 yelken alanına, 3,2 m boya, 1,36 m ene ve 55kg ağırlığa sahip. 199kg taşıma kapasitesi olan şişme yelkenli, alüminyum iskelette, C90 karbon direkten, North Sails yelkenler ve Harken makara ve kilit setinden oluşuyor, üç çantayla kolayca taşınıyor. tezmarin.com

Dergimizi Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.