Vicem Cruiser 67

Vicem Cruiser 67

Vicem Cruiser 67

Lüks, sağlam ve kaliteli tekneler üreten Vicem Yachts’ın cruiser serisindeki yeni modeli; Vicem Cruiser 67.

Amaçsızca dolaşma tutkusunun bu denli güçlü hissedildiği bir zamanı anımsamak güç. Kaçma, keşfetme, doğal macera hissimize teslim olma isteğinin şimdilerde zincire vurulmuş olması doğal olarak denize açılma hayallerimizi ve rahatsız edici bu gerçeği zihnimizin gerisine atmamıza neden oluyor. Vicem’in yepyeni Cruiser 67’si sağlam soğuk kalıplanmış ahşap ve epoksi inşası ve 8 knot süratte sunduğu 2250 deniz mili menziliyle böylesi bir hayali gerçeğe dönüştürmek için mükemmel bir tekne.

Ancak, Vicem Cruiser 67 süratli bir deplasman tekne olmasa da, sert çeneli kayıcı gövdesi ve şaft tahrikli bir çift 1000hp Volvo Penta D13 makinesi sayesinde, azami sürati 25 knot. Yüksek seyir sürati olan 16 knot’ta menzili 800 deniz mili. Bu, performans açısından her iki anlamda da etkileyici; 10 knot altı süratlerle yapılan gece seyirlerine de, demirde keyifli bir gün geçirmek üzere süratle yakınlarda bir koya gitmeye de imkan sağlıyor.

İçerideki ahşap ve mobilya işçiliği konusunda Vicem’le boy ölçüşebilecek az sayıda tersane var. Gövde ve üst yapı maun kontrplaktan inşa edilmiş, iç mekan ise örnek gösterilecek lambrilerin bir karışımı.

Güverte altında banyolu iki lüks kamaranın dahil olduğu toplam üç kamara ve dört banyosuyla uzun seyirlerde altı yetişkin ve mürettebata ev sahipliği yapabilecek bir tekne.
İLETİŞİM: vicemyachts.com

Vicem Cruiser 67 - Yerleşim PlanıTEKNİK ÖZELLİKLERİ
Tam boy – 21.57m (70ft 9in)
En – 5.5m (18ft 1in)
Makine – Çift Volvo Penta 1000hp
Maksimum sürat – 25 knot
Fiyatı – Firmayla iletişime geçiniz.