Yalıkavak Marina desteğinizi bekliyor

Yalıkavak Marina desteğinizi bekliyor

 ‘Dünyanın En İyi Süperyat Marinası’ Yalıkavak Marina, ünvanını sürdürmek için oylarınızı bekliyor!

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından 2018-2019 yıllarında “Dünya’nın En İyi Süperyat Marinası” ödülüne layık görülen, 5 Altın Çapa sahibi Yalıkavak Marina 2020 yılında da bu prestijli unvanı taşımak istiyor.

Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli yat marinası olan Yalıkavak Marina, dünya çapında kazandığı başarıyı sürdürmek için tüm dostlarını TYHA’ın web sitesinde düzenlenen oylamaya davet ediyor.

Yalıkavak Marina için oy kullanmak için tyha.co.uk/marina-awards adresine girip aşağıdaki adımları tamamlayarak oy kullanmanız yeterli.

The British Yacht Harbour Association (TYHA) web sayfasında ilgili bölümlerin doldurulması gerekiyor.
The British Yacht Harbour Association (TYHA) web sayfasında ilgili bölümlerin doldurulması gerekiyor.

Web sayfasındaki oylama üç kısımdan oluşuyor;
– Oy vermek için sayfada ‘Find Marina’ kısmına Yalıkavak Marina yazmanız gerekiyor.
– ‘Reason for Voting for the Marina and Nominate an Employee’ bölümüne neden oy kullandığınızı yazabileceğiniz gibi boş bırakıp diğer bölüme geçebilirsiniz.
– ‘Your Details’ bölümünde ise mail adresinizi ve varsa tekne isminizi yazmanız gerekiyor. Eğer tekneniz yoksa buraya istediğiniz bir kelimeyi yazabilirsiniz. Oy kullanmak için bir tekne sahibi olmak gerekmiyor, dileyen herkes oy kullanabiliyor.

Oy kullanmak için son tarih 28 Ağustos 2020.

YALIKAVAK MARİNA’DA HER ŞEY DENİZ TUTKUNLARI İÇİN

Hizmete girdiği günden beri dünyanın en prestijli ödüllerini peş peşe toplayan Yalıkavak Marina, The British Yacht Harbour Association 5 Altın Çapa sertifikasına da sahip. 2019 yılında “Dünyanın En İyi Süperyat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina, 2020’de de bu gurur verici unvanı taşımayı hedefliyor.

Burada Her Şey Sizin İçin” (It’s All About You) mottosu ile deniz tutkusunu yılın 12 ayı kesintisiz yaşatmayı hedefleyen Yalıkavak Marina, denizde 620 tekneyi aynı anda ağırlayabiliyor. Dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapan marina hem tekne sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunuyor.

Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve Avrupa Birliği (“AB”) normlarındaki Mavi Bayraklı plajıyla deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayarak kişiye özel eşsiz bir marina deneyimi sunmayı amaçlıyor.