D-Marin Turgutreis, M. Ecmel Çakmak’a emanet

D-Marin Turgutreis, M. Ecmel Çakmak’a emanet

M. Ecmel Çakmak, Deniz Turizmi ve Yatçılık konusunda kazandığı 17 yılı aşkın deneyimini D-Marin’in ilk marinası olan D-Marin Turgutreis’te sürdürecek.

İş yaşamına 1997 yılında Captain Travel’da “Satış ve Tur Organizasyon Yöneticisi” olarak başlayan Mehmet Ecmel Çakmak, 2001-2002 yılları arasında Mister Fish adlı firmada “Satış Sorumlusu”, 2003-2005 yılları arasında Morera Textil’de “Bölge Satış Müdürü”, 2005-2009 yılları arasında ICT Yacht’da “Yat Satış Yöneticisi” olarak görev yaptı. Daha sonra Mayıs-Aralık 2009 tarihleri arasında Deniz Yatçılık şirketinde “Yat Satış Yöneticisi” olarak çalışan Çakmak, D-Marin Turgutreis’te Marina Müdürü pozisyonuna gelmeden önce Temmuz 2010’dan bu yana Trio Deniz Araçları’nda “Satış ve Pazarlama Müdürü” olarak çalıştı.

M. Ecmel Çakmak yeni göreviyle birlikte, 550’si denizde ve 150’si karada olmak üzere yatlara bağlama ve konaklama imkanı sunan, sadece bir marina olarak değil, entegre bir turizm tesisi olarak da yerli ve yabancı misafirlerine hizmet veren D-Marin Turgutreis’de Marina Müdürü olarak görev yapacak.