Yaratıcı fikir ürünü: Cranchi A44 Luxury Tender

Yaratıcı fikir ürünü: Cranchi A44 Luxury Tender

İtalyan tersanenin yenilikçi çözümler ve akılcı dokunuşlarıyla bezediği Cranchi A44 Luxury Tender modeli, sahibine zarafet, kullanışlılık ve konfor vaat ediyor. A44 Luxury Tender’ın ayırt edici özelliği, misafirlerin güvenliğine katkıda bulunan ve işlevi parti teknesi olan bu yatın sosyal yönünü artıran, hareket kolaylığı. Teknenin tamamına geniş yan güverteler sayesinde, hiçbir engel olmaksızın rahatça ulaşılabiliyor; dümen konsolu, bar ve masanın bulunduğu orta bölümden baş tarafa ve daha fazla oturma ve dinlenme bölümlerinin bulunduğu kıç tarafa kolaylıkla geçilebiliyor.

Pruvada bir oturma grubu geniş güneşlenme bölümüne bakıyor: bu, tekneye gerçek bir açık hava lounge atmosferi veren benzersiz ve ferah bir düzenleme. Tekneye hakim olan kıç bölümdeki oturma grubu her iki yöne yatırılabilen arkalığı sayesinde çift fonksiyona sahip, istendiğinde hem vasattaki masaya dönük bir oturma bölümü hem de güneşlenme minderi olarak kullanılabiliyor.

Yenilikçi Cranchi A44 Luxury Tender
Teknenin tamamına geniş yan güverteler sayesinde, hiçbir engel olmaksızın rahatça ulaşılabiliyor.

 

Cranchi A44 Luxury Tender’da küpeştelerin üst kısımları geniş ve oturmak için rahat, ilave bir alan sunuyor; bu da sosyalleşmek için samimi bir ortam yaratıyor. Bordalar elektrikli mekanizmayla otomatik olarak açılıyor ve havuzluk alanını ciddi şekilde genişleterek, denize bakan, havuzlukla aynı seviyede iki “açıkdeniz manzaralı” terasa dönüşüyor. Bu daha da fazla alan ve denize kolay erişim demek. Ayrıca yanlardaki platformlar kıç platformla birlikte yükseltilip alçaltılabiliyor.

Kıçtaki güneşlenme minderinin altında bulunan garaj hem iki metreye kadar bir bota ev sahipliği yapabiliyor hem de yüzme platformunun indirilmesiyle botun denize atılıp çekilmesini kolaylaştırıyor. Pruvadaki oturma grubundan kıç platforma kadar Cranchi A44 Luxury Tender’ın her detayında konforu ön plana çıkaran yenilikçi bir tasarım ve teknolojiye şahit oluyorsunuz. Modele ait metalik koyu gri renkli ilk tekne, full donanımlı olarak bu sezon suya indiriliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 14.25 metre (46ft 9in)
Maksimum en 4.33 metre (14ft 2in)
Deplasman 10 ton
Yakıt kapasitesi 1500 litre
Temiz su kapasitesi 300 litre
İletişim: apomare.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.