Alfastreet Marine 28 Cabin

Alfastreet Marine 28 Cabin

Türkiye’de Gena Yacht güvencesiyle pazara sunulan Alfastreet Marine 28 Cabin, kendine özgü zamansız tasarımıyla deniz üzerinde maksimum konfor sağlamak için çok işlevli ergonomik bir havuzluğa ve pruva yerleşim çözümlerine sahip. Tamamen elektrikli, benzinli veya dizel motor alternatiflerinden hangisini seçerseniz seçin, Alfastreet Marine 28 Cabin kaliteyle keyfi birleştiren güvenli ve konforlu bir tekne.

Zarif, gölgeli yan camlar harika manzara sunuyor ve bol miktarda doğal ışık sağlıyor. Detaylara gösterilen özen teknenin tamamında göze çarpıyor ve misafirlerinizin bir gecelik konaklamanın keyfini çıkarırken kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlıyor. Teknede ortam aydınlatması için LED teknolojisi bulunuyor. Aydınlatmalı ön konsol, koltuklar ve giriş, romantik ve rahat bir atmosfer için dolaylı aydınlatma sağlıyor. Çoğu Alfastreet modelinde olduğu gibi, bu modelde de bir düğmeye basılarak istediğinizde yükseltilebilen havuzluk tavanı seçeneği sunuluyor.

Alfastreet Marine 28 Cabin ’de kullanmayı planladığınız sulara bağlı olarak çeşitli tahrik seçenekleri bulunuyor. İç sularda tercih edilen, şarjlar arasında yaklaşık 10 saat boyunca size maksimum 8kt sürat sağlayan tek veya çift elektrikli pod sürücülerle elektrikli seçenek mevcut. Açıkdenizler için tek bir 300hp Volvo Penta D4 dizelden çift 300hp Mercruiser benzinli makinelere kadar benzinli ve dizel olarak sunulan içten takmalı makine seçeneğinden birini tercih edebiliyorsunuz. Büyük makine seçeneğiyle maksimum 40 knot sürate ulaşmak mümkün. Model, aşağıda çift kişilik yatağa dönüşebilen oturma grubu, ayrı banyo ve tam boy gardırop ile kullanışlı bir kamara yerleşimi sunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TAM BOY 9.84m (32ft 2in)
EN 2.97m (9ft 6in)
MAKİNELER 36kW-50kW, tek 300hp Volvo veya Çift 300hp Mercruiser
FİYATI 105 bin 500 Euro (makinesiz) (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz.)
İLETİŞİM: genayacht.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.