Besenzoni La Passarella

Besenzoni La Passarella

Besenzoni’nin, yeni pasarella modeli LaPasserella için bazı hafiften çevreci iddiaları var. Yeni ünitenin dikkat çekici en önemli özelliklerinden biri hidrolik yerine elektrikle çalışması. Besenzoni, teknenizin 12V veya 24V akü sisteminden beslenen ve 2 ile 4,5m arasında üç versiyonda sunulan modelin geleneksel pasarellalardan 30kg daha hafif olduğunu ve bu sayede yakıt tasarrufu sağladığını ileri sürüyor! Büyük bir fark hissedeceğinizden emin değiliz, ancak hidrolik sistemin kullanılmaması makine dairesinde yer tasarrufu sağlıyor.

İlginç şekilde, geleneksel Besenzoni pasarellaların neredeyse sessiz çalıştığı düşünüldüğünde, üretici “sistem elektronik kontrollü olduğundan çok daha sessiz” diyor.

Yenilikçi, yüksek performanslı sentetik bir malzemeden üretilmiş bir platform seçebiliyorsunuz. Bu malzeme yalnızca “en yüksek kalitede PVC” kullanılarak üretiliyor. Bu sayede “pasarella yüzde 100 çevreci ve hiç ahşap kullanılmadan imal ediliyor.”

Daha belirgin avantajlar arasında bakım gerektirmemesi de bulunuyor, standart ahşap temizliği ve yağlanması gerekmediğinden özel ürünlere ihtiyaç kalmıyor, yalnızca sabunlu suyla fırçalanması yeterli oluyor. Gerek ıslak, gerek kuruyken kaymaz özellikteki yüzeyler ayrıca leke tutmuyor. Ayrıca güneş ışınları ve deniz suyu etkilerine çok dayanıklı.
İletişim: marina.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.