Jeanneau Merry Fisher 895

Jeanneau Merry Fisher 895

Farklı makine seçenekleriyle Jeanneau Merry Fisher 895, kullanıcısına en iyi paketi sunan modellerden biri. Derin havuzluğu ve aşağıdaki dört yatağa ek olarak yatağa dönüştürülebilen yemek masasının bulunduğu korunaklı dümen köşküne sahip bu teknede oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Teknede altı kişinin gecelemesi imkanları biraz zorlasa da, bunun mümkün olması memnuniyet verici.

Büyük ve geniş açılabilir camlar salonda aydınlık ve ferah bir ortam yaratırken dümen mahallinde kesintisiz bir görüş açısı sağlıyor. Dümenin hemen yanından, sancak güverteye açılan kayar kapı iskeleden ayrılma ve iskeleye yanaşma manevralarında kolaylık sağlıyor. Genişletilmiş sancak güverte tekne üzerindeki hareket kabiliyetini belirgin biçimde artırıyor. Merry Fisher 895, yan tarafta denize açılan bir kapı ve alçaltılmış küpeşte sahip.

Baş tarafta opsiyonel olarak tercih edilebilecek boydan boya güneşlenme minderleri ve kıç tarafta bulunan minderler, benzersiz güneşlenme alanları sunuyor.

Aşağıda oval bir çift kişilik yatağa sahip ana kamaraya ilave vasatta bir misafir kamarası daha bulunuyor. Ayrıca salon masasının alçaltılmasıyla iki kişilik bir yatak daha elde edilebiliyor. Teknenin mutfak kısmında iki gözlü bir ocak ve geniş bir evyenin yanı sıra bir de buzdolabı bulunuyor.

Çok gösterişli bir tekne değil ve standart bir işçiliğe sahip ancak Jeanneau Merry Fisher 895 denize ilk kez adım atacaklar için harika bir tekne olacaktır.

Jeanneau Merry Fisher 895, çift yada tek makine seçenekleriyle donatılabiliyor.

Jeanneau Merry Fisher 895
Yerleşim planı

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 8.9 metre
En 2,99 metre
Draft 0,63 metre
Deplasman 3.5 ton (Makinesiz)
Makine Tek 350hp ya da çift 175hp
Yakıt kapasitesi Çift 200 litre
Temiz su kapasitesi 160 litre
Kamara sayısı 2
Fiyat Firmayla iletişime geçiniz
İletişim triodeniz.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.