Garmin Striker Vivid serisi balık bulucular

Garmin Striker Vivid serisi balık bulucular

Garmin yeni Striker Vivid serisi balık bulucularıyla balıkçılık kardeşliğini yakalamayı düşünüyor. Adından da anlaşıldığı gibi, yedi canlı renk seçeneğiyle yeni üniteler 16 palet seçimi sunuyor. Bu renklerle kullanıcı tercihine ve balık tutulan şartlara göre balıkların deniz yapılarından ayrılması kolaylaştırılıyor.

Garmin Striker Vivid serisi dahili yüksek hassasiyetli bir GPS alıcısına sahip, böylece sadece balıkçıların balığı ve teknenin altındaki deniz tabanını görebilmesini değil, favori balıkçılık noktalarını ve bitki yığınlarını, kökler veya rıhtımlar gibi diğer ilgi noktalarını işaretlemelerini ve buralara dönmelerini mümkün oluyor. Dahili GPS aynı zamanda kullanıcıların rota yaratmaları ve planlamalarına ve tekne hızını izlemelerine olanak veriyor.

Garmin Striker Vivid kullanıcıları ayrıca dahili Quicktour Contours harita yazılımı sayesinde kendi HD balıkçılık haritalarını oluşturabiliyorlar. Cihaz açıldığında kullanıcı tekne hareket ederken konturları yarattıkları etiketleri ekranda görebiliyor. Kullanıcıların sağladığı veriler şimdiden 36 milyon dönümlük veri içeren Garmin Quickdraw Community üzerinden paylaşılıyor.

Yeni üniteler 4, 5, 7 ve 9inç renkli ekranlarla ve çok hareketli braketler yanında trol motoru braketleriyle sunuluyor.

İletişim: baytekin.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.