Numarine 37XP Amerika yolcusu

Numarine 37XP Amerika yolcusu

Numarine, 37XP’nin 12. gövdesini Amerika’ya sattı. 2024 baharında sahibine teslim edilecek olan 37XP-12’nin satışını Denison Yachting gerçekleştirdi.

Numarine, 37XP’nin 12. gövdesini Amerika’ya sattı. 2024 baharında sahibine teslim edilecek olan 37XP-12’nin satışı Denison Yachting’de şirket içi bir anlaşmayla tamamlandı. Bu tekne ABD merkezli bir aracı kurum tarafından satılan beşinci 37XP oldu.

37.16 metre uzunluğundaki  Numarine 37XP serisinin dış tasarımı Can Yalman’a, deniz mimarisi Umberto Tagliavini’ye ait. 37XP-12’nin iç tasarımcısı henüz açıklanmadı. Yat, yedi kişilik mürettebatla birlikte altı kamarada 12 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Çift CAT-MAN 800hp motorlar, 14.5 knot maksimum hız, 12 knot seyir hız ve 8 knot’ta 6.000nm menzil sağlıyor.

Numarine Uluslararası Satış Yöneticisi  Ali Tanır, “ABD pazarının 37XP modelimize yoğun ilgi göstermesinden memnunuz. Denison Yatçılık’tan Alex G. Clarke bizim için bir ekip üyesi. Rüya yatlarını inşa etmek ve teslim etmek için tüm yeni Numarine müşterileriyle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu anlaşma sırasındaki destekleri için özellikle üst yönetimime teşekkür etmek istiyorum.” yorumunu yaptı.

Satışı gerçekleştiren, Alex G. Clarke, “Bu müşteriyle ilk olarak 2021 Fort Lauderdale Boat Show’da konuşmaya başladık ve Numarine’deki tüm ekibin yardımıyla yapı özelliklerini kesinleştirebildik ve müşteri sonuçtan son derece memnun. Bu gerçekten harika bir proje olacak” dedi ve Numarine ekibine teşekkür etti.  numarine.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.