Quicksilver Activ 675 Weekend

Quicksilver Activ 675 Weekend

Quicksilver Activ 675 Weekend, Quicksilver’ın balık-gezi teknesi serisinin en ufak yeni modeli. Kıçtan takma 115-225hp arası tek Mercury makine seçenekleriyle sunulan tekne dümen köşkü ve salonda çift kişilik yatağa dönüşebilen oturma bölümüyle ilk kez tekne alan ailelerin her tür hava koşulunda denize çıkabileceği, makul fiyatlı bir tekne. Kış aylarında ferah, ısıtmalı kamara hava koşullarından korunma sağlarken, derin havuzluğu ve baştaki güneşlenme minderi yaz aylarında güneşin tadını çıkarmak için yeterli alan sağlıyor.

Havuzluk çok yönlü ve yemek masası ve oturma grubu kolaylıkla güneşlenme minderine dönüştürülebiliyor. Yüksek mezarna ise hem balık tutarken hem de su sporları için hazırlık yaparken güvenli bir alan sunuyor. En büyük makine seçeneği olan 225hp motorla tekne 35 knot sürat yapabiliyor ve mono kayak yapan birinin sudan kalkış yapmasını sağlayacak kadar güçlü çekişe sahip. İçerisi çok lüks olmasa da sağlam ve dümenin ön kısmında hafta sonu ya da kısa süreli seyirler için önemli olan ayrı bir tuvalet ve lavaboya sahip. Ayrıca lavabo, buzdolabı ve tek göz ocağı olan ufak bir mutfağı var.

Quicksilver Activ 675 Weekend - Salon
Makine dahil toplam 1.8 ton civarında ağırlığı ve 2.5m genişliğiyle Quicksilver Activ 675 Weekend, araba arkasında çekilebilecek tek Weekender modeli ki bu bir tekne sahibi için pek çok olanak sunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

TAM BOY 6.94m (22ft 8in)
EN 2.5m (8ft 2in)
MAKİNE Tek 200hp Mercury
MAKSİMUM SÜRAT 36 knot
FİYATI 54 bin 850 Euro (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz.)
İLETİŞİM mercurysport.com