Tekneler için Silwy manyetik bardaklar

Tekneler için Silwy manyetik bardaklar

Silwy manyetik bardaklar
Silwy manyetik bardaklar
Manyetik bardak “Silwy” çeşitli ödüllerin ardından Türkiye’de. Silwy, dayanıklı, sarsılmaz özelliğiyle açıkdenizlerden yollara, teknelerden evlere kadar dökülen, devrilen içecek endişesini ortadan kaldırıyor. Seyahatleri sırasında, bardakların sabit durmaması, kayması ve takırdaması ürünün yaratıcısı Silke Wagner’ı sarsıldığında bile sessiz kalan bir cam icat etmeye yöneltmiş. 2015 yılında piyasaya sunulan buluş, 2018 yılında Alman İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü.

Almanya Bavyera’nın ünlü kristallerinden yapılan Silwy manyetik bardakların tabanı mıknatısla donatılıyor. Manyetik bardaklar, sabitleniyor ve dengeleniyor. Metal altlıkları her
türlü yüzeye yapışıp kullanım kolaylığı sağlıyor. Yapışan nano jel ped sayesinde gerektiği sıklıkta her yere yerleştirilip herhangi bir kalıntı bırakmadan tekrar çıkarılabiliyor. Silwy manyetik camlar, gıda güvenliği için yüksek kaliteli polikarbonattan ve BPA’sız tristan plastikten yapılıyor.

Manyetik özelliği sayesinde yer tasarrufu sağlayan bardaklar, kırılmayacak şekilde saklanabiliyor. Sağlam malzemeleri sayesinde kırılmayan bardaklar dondurucuya bile koyulabiliyor.

İLETİŞİM: silwy-system.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.