Yeni Infynito 90

Yeni Infynito 90

Yeni Ferretti Yachts Infynito 90, “Denizden daha ileride” konseptiyle tanımlanan INFYNITO serisindeki ilk model.

Yeni Ferretti Yachts INFYNITO 90, “Denizden daha ileride” konseptiyle tanımlanan Infynito serisindeki ilk model. Bu konsept çevreye odaklanma, kapsamlı kişiselleştirme,  yenilikler ve iç ve dış mekanlar arasında görsel süreklilik sunuyor.

Cannes Yatçılık Festivali’nde tanıtılan yat, keşif gemilerinden esinlenerek uzun mesafeleri mutlak konforla kat edecek şekilde tasarlanmış. Toplam uzunluğu 26,97 metre ve maksimum genişliği 7,33 metre olan Ferretti Yachts Infynito 90, Piero Ferrari liderliğindeki Stratejik Ürün Komitesi ile Ferretti Group Mühendislik Departmanı arasındaki işbirliğinin bir sonucu. Dış tasarımı mimar Filippo Salvetti ve iç tasarımı Ideaeitalia tarafından yapıldı.

Yeni Ferretti Yachts çevre dostu seyir çözümleri paketini pazara sunuyor. Bunlardan en önemlilerinden biri, yatın üst yapısına kurulan fotovoltaik paneller tarafından toplanan güneş enerjisini, sıfır emisyon ve sıfır gürültü modunda demirde sekiz saat özerklik sağlayan lityum pillerden oluşan bir enerji bankasında depolayan entegre bir sistem.

Dış cephelerde kullanılan doğal ve bambu kumaşlar, rejenere deri ve geri dönüştürülebilir malzemeler, ekolojik su bazlı boyalar ve FSC 5 sertifikalı lamelli tik gibi yeşil malzemelerin kullanımına da özel olarak odaklanılmış. denturyat.com

Dergimizi Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.