Bostan Whaler 240 Vantage

Bostan Whaler 240 Vantage

Boston Whaler’ın ödüllü Vantage serisinin en yeni üyesi 240 Vantage; gezi, su sporları ve sportif balıkçılık gibi tüm etkinliklerinizi keyifli hale getirmek için tasarlanmış, çok yönlü bir model. 7.36 metre boyundaki model kolay kullanımıyla öne çıkıyor. Şık, genişletilmiş yeni gövdesi ve sportif profili sayesinde sağlam ve güven veriyor. Geniş kullanım alanı bulunan havuzluğun kıç tarafında hareket rahatlığı için borda içine katlanan bir oturak düşünülmüş. İskele dinlenme koltuğu farklı şekillerde kullanılabilmesi sayesinde oldukça fonksiyonel. Ayrıca havuzlukta bir mini-mutfak ve balık tutkunları için opsiyonel olarak sunulan balık hazırlama ve livar bölümleri yer alıyor. Yeni cam ekranların yer aldığı sezgisel kumanda paneli şık bir görünüme sahip. Baş tarafa öndeki kapıdan geçiliyor. Burada V şeklinde oturma bölümü ve yemek masası konumlandırılmış.

Şık bir profile ve iyi mühendisliğe sahip gövdesi teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlıyor. Boston Whaler 240 Vantage, aralarında V8 Mercury Verado’ların da bulunduğu 250-400hp arası makinelerle donatılabiliyor. Ayrıca teknede farklı hava şartlarından ekstra koruma sağlayan entegre bir hardtop tavan da opsiyonlar arasında sunuluyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER


Boy 7.36 metre
En 2.59 metre
Draft 0.46 metre
Makineler 250-400hp arası
Maksimum sürat 43.3 knot
İletişim: denizyatcilik.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.