Cranchi Sessantasette (67)

Cranchi Sessantasette (67)

Sessantasette (67) Cranchi’nin süperyat tasarımcısı Christian Grande ile birlikte geliştirdiği ikinci yeni flybridge modeli. Üretimi bitmiş Cranchi 67, ilk 3D taslaklarla aynı temiz hatlara sahip olabilirse, gerçekten çok çekici bir tekne olacak. Özellikle salon camlarının sadece parampetlerle değil gövde camlarıyla da uyumlu olması çok hoş bir görüntü sunuyor. Baş güvertede güneşlenme alanı kalıbı içine alınan konforlu iki koltuk da beğeniyi hak ediyor.

Ana güvertede camlardaki eğim deniz üzerinde kesintisiz manzaralar sunacak şekilde salonun orta kısmındaki yemek bölümüyle aynı hizada bulunuyor. Alışılmadık sekiz kişilik kare yemek masasının bulunduğu yerleşim oldukça geleneksel. Ana güvertenin odak noktası oturma grupları kıç tarafta, mürettebatın salondan geçmeden geliş gidişini sağlayacak biçimde yerleştirilmiş. Yan kapıya doğrudan erişim için kuzine iskele tarafta en öne alınmış.

Cranchi 67, bir çift tek kişilik yatak ve bir duşla tasarlanan mürettebat kamarası bir Williams Minijet 280 taşıyacak büyüklüğüyle nadir bir eklenti olan bot garajının da bulunduğu kıç tarafta. Alt güvertenin standart düzenlemesi üçü özel banyolu ve ada tipi çift kişilik yataklı dört kamaradan oluşuyor. Cranchi 67 ‘te dördüncü kamara ise sancak tarafta ve ranza yataklı. Alternatifte ise bu alan zaten geniş olan master kamaraya dahil edilerek banyonun ilerisindeki bir ofise dönüşüyor.

Bir çift 1000hp Volvo Penta IPS1350 makineyle donatılan Cranchi 67, maksimum süratin 30kt civarında olması bekleniyor.
İLETİŞİM: apomare.com

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 20.8m (68ft 3in)
Maksimum en 5.4m (17ft 9in)
Deplasman 36 ton
Makine Volvo Penta IPS1350
Maksimum sürat 30kt (yaklaşık)
Fiyat Firmayla iletişime geçiniz.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.