Ferretti 700

Ferretti 700

Ferretti 700 - Dentur Yatçılık
Azimut yeni 72’sine karbon fiber sert tavan, başüstü oturma grubu ve dört banyolu kamara donatmışken, Ferretti yeni 700 de daha sportif, sade bir görüntü tercih etmiş. Yeni, öne doğru çıkan radar kemeri ve gövde pencereleriyle bunu başarmakla kalmamış, karbon fiberle dolu Azimut’tan daha hafif olmayı da başarmışlar. Ancak asıl nefes kesici özellik giriş katında kendini gösteriyor; küpeştedeki alçak kesimler ve çerçevesiz kocaman pencereleriyle burası 70ft bir teknede görebileceğiniz en aydınlık yaşam alanını sunuyor. Aşağıda üç ya da dört kamaralı yerleşim seçenekleri sunuluyor; her birinde iyi boyutlarda çift kişilik yataklar bulunuyor ancak üçüncü ve dördüncü kamara aynı banyoyu paylaşıyorlar.

Ferretti 700 - FlybridgeFlybridge’in tasarımı bizi biraz düşündürüyor. İncelediğimiz teknede dümen koltuğu koruyucu yan yükseltiden yukarıda kalıyordu. Katlanır bimini yerine, tercih ederseniz opsiyonel bir hardtop sunuluyor. Başüstündeki güneşlenme minderi çoğu rakibin de sunduğu arasında geçiş olan oturma gruplarıyla değiştirilebilir diye düşünüyoruz.

Ferretti 700 - Salonferretti-700-yerlesim-plani_dentur-yatcilikAkıllıca bir detaysa belli bir açıyla indirilen hidrolik yüzme platformunda dikkat çekiyor, burada misafirlerin denize girip çıkmasını kolaylaştıracak basamaklar yer alıyor.
İletişim: Dentur Yatçılık

TEKNİK ÖZELLİKLER
Boy 21.58m (70ft 9in)
En 5.53m (18ft 1in)
Makine Çift 1,000hp-1,200hp MAN dizel Maksimum hız 29-31 knot Başlangıç fiyatı 2 milyon 430 bin Euro